• Theme :
  • +100%-

DIRECTORY

Home Directory

 ProfileSection
Puan Rokiah Don
Pengarah, Jusa C
03-88924556
rokiah@moh.gov.my
Pejabat Pengarah Bahagian Pemakanan
Cik Rusidah Selammat
Timbalan Pengarah, C54
03-88924404
rusidah.s@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)
Puan Zaiton Daud
Timbalan Pengarah, C54
03-88924499
zaiton_daud@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan
Puan Norhaizan Mustapha
Timbalan Pengarah, C54
03-88924402
norhaizan@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)
Puan Zalma Abdul Razak
Ketua Penolong Pengarah Kanan, KUP C54
03-88924753
zalma@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)-Promosi Makan Secara Sihat Dewasa & Industri
Encik Nazli Suhardi Ibrahim
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924405
nazli_suhardi@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pemulihan (Perkhidmatan Pemakanan di Klinik & Diet Related Disease)
Puan Nor Azliana Mohamat Nor
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924451
norazliana@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan- Unit Pembangunan Profesional
Puan Siti Shuhailah Shaikh Abd Rahim
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924452
siti_shuhailah@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa
Puan Noriza Zakaria
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924519
norizaz@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Pemakanan Sekolah/ Remaja/ Institusi
Puan Rashadiba Ibrahim @ Rahman
Ketua Penolong Pengarah, C48
03-88924453
rashadiba@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Penyusuan Susu Ibu, Pemakanan Bayi & Kanak-kanak Kecil
Puan Junidah Raib
Ketua Penolong Pengarah, C48
03-88924518
junidah@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pengawasan (Sistem Maklumat & Dokumentasi)
Puan Khairul Zarina Mohd Yusop
Ketua Penolong Pengarah, C48
03-88924513
khairul_zarina@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan- Unit Pembangunan NPANM
Puan Fatimah Zurina Mohamad
Ketua Penolong Pengarah, C48
03-88924454
fatimah_zurina@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pemulihan (Makronutrien)
Encik Mohamad Soffian Mohamad Rasid
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924461
soffian@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pemulihan (Mikronutrien)
Cik Teh Wai Siew
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924462
twsiew@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Pemakanan di Institusi
Puan Ainan Nasrina Ismail
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924463
ainan_nasrina@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Pemakanan Sekolah/ Remaja/ Institusi
Puan Siti Adibah Ab. Halim
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924464
sitiadibah_halim@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Tataetika Pemasaran Makanan Bayi & Produk Berkaitan
Puan Norlida Zulkafly
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924466
norlida_zulkafly@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Unit Pengawasan (Penyelidikan Pemakanan)
Puan Rozalina Ismail
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924467
rozalina.ismail@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan- Unit Latihan
Cik Gui Shirley
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924460
guishirley@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan- Unit Pembangunan Profesional
Encik Ng Chee Kai
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924470
ckng@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa (Kafeteria Sihat)
Puan Noreen Fazila Abdul Wahab
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924476
noreenfazila@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Tataetika Pemasaran Makanan Bayi & Produk Berkaitan
Puan Nur Liana Abdul Latiff
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924465
nur_liana@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pemulihan (Perkhidmatan Pemakanan di Klinik & Diet Related Disease)
Puan Wan Fazlily Wan Mahmod
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924509
fazlily@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Penyusuan Susu Ibu, Pemakanan Bayi & Kanak-kanak Kecil
Puan Wong Hui Juan
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924508
huijuan@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan- Unit Pembangunan NPANM
Encik Mohd Hasyami Saihun
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924458
hasyami@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pemulihan (Perkhidmatan Pemakanan di Klinik & Diet Related Disease)
Puan Intan Hartini Ahmad Bidin
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924456
intanhartini@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pemakanan Global
Puan Tan Yen Nee
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924457
tanyennee@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa
Cik Nur Azlina Abdul Aziz
Penolong Pengarah, C41
03-88924471
nur_azlina@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pengawasan (Sistem Maklumat & Dokumentasi)
Cik Norashikin Ramlan
Penolong Pengarah, C41
03-88924472
norashikin_ramlan@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan- Unit Pembangunan Profesional
Puan Nur Shafawati Mohd Ghazali
Penolong Pengarah, C41
03-88924473
shafawati_ghazali@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa (Pusat Maklumat Pemakanan)
Puan Norfahimah Mohd Norddin
Penolong Pengarah, C41
03-88924474
fahimah@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa
Puan Nor Hanisah Zaini
Penolong Pengarah, C41
03-88924475
nor_hanisah@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa (Katering Sihat)
Cik Munirah Mohd Nasir
Penolong Pengarah, C41
03-88924477
munirah.mnasir@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa (Pusat Maklumat Pemakanan)
Puan Seri Wirdaningsih Ahmad Wasil
Penolong Pengarah, C41
03-88924451
swirda@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan- Unit Latihan
Puan W Nurul Ashikin W Mohamad
Penolong Pengarah, C41
03-88924500
washikin@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pengawasan (Penyelidikan Pemakanan)
Cik Zamilah Hasniah Ab Hamid
Penolong Pengarah, C41
03-88924500
zamilah.hasniah@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Pemakanan Sekolah/ Remaja/ Institusi
Cik Nur Amalina Muhamad
Penolong Pengarah, C41
03-88924502
nuramalina.m@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pemulihan (Makronutrien)
Puan Ruhil Hayaty Mahfoz
Penolong Pengarah, C41
03-88924492
ruhilhayaty@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pemulihan (Makronutrien)
Cik Shirly Chai Sook Yi
Penolong Pengarah, C41
03-88924469
csyshirly@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Penyusuan Susu Ibu, Pemakanan Bayi & Kanak-kanak Kecil
Cik Umadevi Nadarajah
Penolong Pengarah, C41
03-88924457
uma_devi@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa
Encik Muhammad Azwan Kamaruddin
Penolong Pengarah, C41
03-88924459
azwan.k@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan- Unit Standard & Kualiti
Encik Leong Han Yin
Penolong Pengarah, C41
03-88924473
l.hanyin@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa (Pusat Maklumat Pemakanan)
Puan Noor Faezah Abdul Jalil
Penolong Pengarah, C41
03-88924490
faezahjalil@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa (Katering Sihat)
Puan Akmar Zuraini Daud
Penolong Pengarah, C41
03-88924478
akmarzuraini@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan- Unit Pembangunan NPANM
Encik Mohd Al-Saufreen Akhiruddin
Penolong Pengarah, C41
03-88924478
saufreen@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa (Kafeteria Sihat)
Puan Siti Norsafiah Mohd Yusoff
Penolong Pengarah, C41
03-88924464
norsafiah@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Tataetika Pemasaran Makanan Bayi & Produk Berkaitan
Puan Rusnah Adon
Penyelia Jururawat, U36
03-88924481
rusnahadon@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pemulihan (Makronutrien)
Puan Haida Abdul Ghani
Pembantu Tadbir Kanan, N22
03-88924450
haida@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Puan Nur Ilyani Mahayadin
Pembantu Setiausaha Pejabat, N17
03-88924556
ilyani@moh.gov.my
Pejabat Pengarah Bahagian Pemakanan
Cik Wan Noor Azlieda Wan Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924482
azlieda@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Puan Noor Ilya M. Hussin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924495
noor_ilya@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Tataetika Pemasaran Makanan Bayi & Produk Berkaitan
Encik Noor Nashriq Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924485
noor_nashriq@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Puan Asranida Mat Yacob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924491
asranida@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Encik Nik Mohd Zul-Atfi Yusoff
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924487
zul.atfi@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Penyusuan Susu Ibu, Pemakanan Bayi & Kanak-kanak Kecil
Cik Julia Ba’on
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924556
julia.b@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Puan Aznah Abdul Jahir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924494
aznah_abdjahir@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa
Puan Yusmi Syazani Mohd Idrus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924483
yusmi@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pengawasan
Puan Noor Haszlina Rahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924497
nhaslina@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)
Encik Faiz Hamidon
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924510
faz_86@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa
Encik Mohd Zawawi Jalaluddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924486
mzawawi@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Encik Mohd Redzuan Husin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924488
redzuan@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan
Cik Nor Faezah Mohd Yunus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924506
norfaezah@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa
Puan Azizatul Fitriah Hj. Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924455
azizatulditriah@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan
Encik Hisyam idris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924496
hisyam.idris@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Standard Pemakanan
Encik Mohd Hafiz Mohd Tahir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924489
mohdhafiz_mt@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Pemulihan & Pengawasan)- Unit Pemulihan
Puan Azlin Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924493
azlinsalleh@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Puan Noor Rohayati Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924484
yatihassan@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Puan Noorain Abdullah
Pembantu Operasi, N11
03-88924498
noorain.abdullah@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Encik Karm Din Mohd Ali
Pemandu Kenderaan, R3
03-88924514
karm_din@moh.gov.my
Unit Pentadbiran