• Theme :
  • +100%-

DIRECTORY

Home Directory

 PROFAIL PEGAWAICAWANGAN / SEKTOR / UNIT
Puan Zalma Abdul Razak
Pengarah, Jusa C
03-88924556
zalma@moh.gov.my
PEJABAT PENGARAH BAHAGIAN PEMAKANAN
Cik Rusidah Selamat
Timbalan Pengarah, C54
03-88924404
rusidah.s@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN
Puan Zaiton Daud
Timbalan Pengarah, C54
03-88924499
zaiton_daud@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA
Encik Nazli Suhardi Ibrahim
Timbalan Pengarah, C54
03-88924405
nazli_suhardi@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI
Puan Nor Azliana Mohamat Nor
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924451
norazliana@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR PEMBANGUNAN PROFESION, STANDARD DAN KUALITI
Puan Siti Shuhailah Shaikh Abd Rahim
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924452
siti_shuhailah@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR PERKHIDMATAN DAN ADVOKASI PEMAKANAN
Puan Noriza Zakaria
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924519
norizaz@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR DASAR & PEMAKANAN GLOBAL
Puan Rashadiba Ibrahim @ Rahman
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924453
rashadiba@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN BAYI & KANAK-KANAK BAWAH 5 TAHUN
Puan Fatimah Sulong
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924405
fatimahsulong@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR KOLABORASI INDUSTRI
Puan Junidah Raib
Ketua Penolong Pengarah, C48
03-88924518
junidah@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR SURVELAN PEMAKANAN
Puan Khairul Zarina Mohd Yusop
Ketua Penolong Pengarah, C48
03-88924513
khairul_zarina@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR PENYELARASAN MAKANAN & PEMAKANAN KEBANGSAAN
Puan Fatimah Zurina Mohamad
Ketua Penolong Pengarah, C48
03-88924454
fatimah_zurina@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR PENCEGAHAN OBESITI & PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT BERKAITAN PEMAKANAN
Puan Siti Adibah Ab. Halim
Ketua Penolong Pengarah, C48
03-88924519
sitiadibah_halim@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN DEWASA & WARGA EMAS
Puan Ainan Nasrina Ismail
Ketua Penolong Pengarah, C48
03-88924519
ainan_nasrina@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN KANAK-KANAK & REMAJA
Puan Norlida Zulkafly
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924466
norlida_zulkafly@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR SURVELAN PEMAKANAN
PENYELIDIKAN PEMAKANAN
Cik Gui Shirley
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924460
guishirley@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR PEMBANGUNAN PROFESION, STANDARD & KUALITI

PERANCANGAN KEPAKARAN & PROFESIONAL PSP
Puan Noreen Fazila Abdul Wahab
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924476
noreenfazila@moh.gov.my
CAWANGAN OPERASI PEMAKANAN 2

SEKTOR KOLABORASI INDUSTRI

TATA ETIKA PEMASARAN MAKANAN BAYI & PRODUK BERKAITAN
Puan Nur Liana Abdul Latiff
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924465
nur_liana@moh.gov.my
CAWANGAN OPERASI PEMAKANAN 2

SEKTOR PENCEGAHAN OBESITI & PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT BERKAITAN PEMAKANAN

PENCEGAHAN OBERSITI & PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT BERKAITAN PEMAKANAN DI KOMUNITI
Puan Wan Fazlily Wan Mahmod
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924509
fazlily@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN BAYI & KANAK-KANAK BAWAH 5 TAHUN

PENYUSUAN SUSU IBU & MAKANAN PELENGKAP
Encik Mohd Hasyami Saihun
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924458
hasyami@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR PERKHIDMATAN DAN ADVOKASI PEMAKANAN

PERKHIDMATAN ADVOKASI PEMAKANAN KLINIK
Puan Intan Hartini Ahmad Bidin
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924462
intanhartini@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR PEMAKANAN INSTITUSI
Puan Tan Yen Nee
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924457
tanyennee@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR KOLABORASI INDUSTRI

INDUSTRI PRODUK MAKANAN & MINUMAN
Cik Norashikin Ramlan
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924472
norashikin_ramlan@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR PEMBANGUNAN PROFESION, STANDARD & KUALITI

STANDARD & KUALITI
Puan Nor Hanisah Zaini
Penolong Pengarah, C44
03-88924508
nor_hanisah@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR PENYELARASAN MAKANAN & PEMAKANAN KEBANGSAAN

NPANM
Puan Fadwa Ali
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924469
fadwa@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN DEWASA & WARGA EMAS

ADVOKASI & PEMULIHAN DEWASA & WARGA EMAS
Puan Fitri Nurdiana Mahmud
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924473
fitri.mahmud@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR PERKHIDMATAN DAN ADVOKASI PEMAKANAN

PERKHIDMATAN & ADVOKASI PEMAKANAN KOMUNITI
Puan Ain Hanani Budiono
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924456
ainhanani@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR DASAR & PEMAKANAN GLOBAL

DASAR & PEMAKANAN GLOBAL
Puan Nurul Zaiza Zainuddin
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924461
nzaiza@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN IBU
Encik Mohd Zamir Majid
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924477
zamir_majid@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN BAYI & KANAK-KANAK BAWAH 5 TAHUN

ADVOKASI DAN PEMULIHAN PEMAKANAN KANAK-KANAK BAWAH 5TAHUN
Puan Nur Shafawati Mohd Ghazali
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924470
shafawati_ghazali@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN BAYI & KANAK-KANAK BAWAH 5 TAHUN

PENYUSUAN SUSU IBU & MAKANAN PELENGKAP
Puan Siti Nur’hidayah Adznam
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924463
hidayah.adznam@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN KANAK-KANAK DAN REMAJA

KANAK-KANAK
Puan Aznita Izma Mohd Arif
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924455
aznitaizma@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR PEMBANGUNAN PROFESION, STANDARD DAN KUALITI

STANDARD DAN KUALITI
Cik Nur Azlina Abdul Aziz
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924471
nur_azlina@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR SURVELAN PEMAKANAN

PENGURUSAN SISTEM MAKLUMAT
Puan Seri Wirdaningsih Ahmad Wasil
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924451
swirda@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR PEMBANGUNAN PROFESION, STANDARD DAN KUALITI

LATIHAN
Puan W Nurul Ashikin W Mohamad
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924500
washikin@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR SURVELAN PEMAKANAN

PENYELIDIKAN PEMAKANAN
Cik Nur Amalina Muhamad
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924477
nuramalina.m@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN IBU

ADVOKASI & PEMULIHAN PEMAKANAN PRAKEHAMILAN, ANTENATAL & POSTNATAL
Puan Ruhil Hayaty Mahfoz
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924467
ruhilhayaty@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR PEMAKANAN INSTITUSI

INSTITUSI PEMULIHAN/ KEBAJIKAN/ TAHANAN
Cik Shirly Chai Sook Yi
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924475
csyshirly@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR KAWALAN OBESITI DAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT BERKAITAN PEMAKANAN

PENCEGAHAN OBESITI DAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT BERKAITAN PEMAKANAN DI TEMPAT KERJA / SEKOLAH
Cik Umadevi Nadarajah
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924467
uma_devi@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN DEWASA DAN WARGA EMAS

ADVOKASI & PEMULIHAN PEMAKANAN DEWASA DAN WARGA EMAS
Encik Muhammad Azwan Kamaruddin
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924459
azwan.k@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR PEMBANGUNAN PROFESION, STANDARD DAN KUALITI

PERANCANGAN KEPAKARAN & PROFESSIONAL PSP
Encik Leong Han Yin
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924474
l.hanyin@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR KOLABORASI INDUSTRI

INDUSTRI PRODUK MAKANAN DAN MINUMAN
Puan Noor Faezah Abdul Jalil
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924463
faezahjalil@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN KANAK-KANAK DAN REMAJA

KANAK-KANAK
Puan Akmar Zuraini Daud
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924500
akmarzuraini@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR PENYELARASAN MAKANAN DAN PEMAKANAN KEBANGSAAN

NPANM
Encik Mohd Al-Saufreen Akhiruddin
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924507
saufreen@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN DEWASA DAN WARGA EMAS

ADVOKASI & PEMULIHAN PEMAKANAN DEWASA DAN WARGA EMAS
Puan Nuurdiana Mohd Rafien
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924478
nuurdiana@moh.gov.m
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN KANAK-KANAK DAN REMAJA

REMAJA
Puan Siti Norsafiah Mohd Yusoff
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924490
norsafiah@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR PERKHIDMATAN DAN ADVOKASI PEMAKANAN

PERKHIDMATAN DAN ADVOKASI PEMAKANAN KOMUNITI
Puan Irma Hanim Abdullah
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924502
irmahanim@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN BAYI DAN KANAK-KANAK BAWAH 5 TAHUN

ADVOKASI DAN PEMULIHAN PEMAKANAN KANAK-KANAK BAWAH 5 TAHUN
Puan Farah Dahlia Ahmad Ghazali
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924455
farahdahlia @moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR PERKHIDMATAN DAN ADVOKASI PEMAKANAN

ADVOKASI PEMAKANAN MELALUI TEKNOLOGI MAKLUMAT
Puan Siti Dinie Syazwani Azlam
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924464
sitidinie @moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR KOLABORASI INDUSTRI

TATA ETIKA PEMASARAN MAKANAN BAYI DAN
Puan Noor Iswana Hj. Ahmad
Pegawai Teknologi Maklumat, F41/F44
03-88924480
iswana.ahmad@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR SURVELAN PEMAKANAN

TEKNOLOGI MAKLUMAT
Matron Mary Anak Gudup
Penyelia Jururawat, U42
03-88924468
mary.gudup @moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN BAYI DAN KANAK-KANAK BAWAH 5 TAHUN

ADVOKASI DAN PEMULIHAN PEMAKANAN KANAK-KANAK BAWAH 5TAHUN
Matron Roziah Ismail
Penyelia Jururawat, U36
03-88924481
roziahismail@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN BAYI DAN KANAK-KANAK BAWAH 5 TAHUN

PENYUSUAN SUSU IBU DAN MAKANAN PELENGKAP
Puan Rohaida Yassin
Pembantu Tadbir Kanan, N22
03-88924450
rohaida.yasin@moh.gov.my
UNIT PENTADBIRAN
Puan Nur Ilyani Mahayadin
Pembantu Setiausaha Pejabat, N19
03-88924556
ilyani@moh.gov.my
PEJABAT PENGARAH BAHAGIAN PEMAKANAN
Cik Wan Noor Azlieda Wan Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N22
03-88924482
azlieda@moh.gov.my
UNIT PENTADBIRAN
Encik Mohd Redzuan Husin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N22
03-88924488
redzuan@moh.gov.my
UNIT PENTADBIRAN
Encik Hisyam idris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924484
hisyam.idris@moh.gov.my
UNIT PENTADBIRAN
Puan Noor Ilya M. Hussin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924506
noor_ilya@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR KOLABORASI INDUSTRI
Encik Noor Nashriq Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924485
noor_nashriq@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR PENYELARASAN MAKANAN DAN PEMAKANAN KEBANGSAAN
Puan Asranida Mat Yacob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924491
asranida@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN
Encik Nik Mohd Zul-Atfi Yusoff
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924487
zul.atfi@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN DEWASA DAN WARG
Cik Julia Ba’on
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924495
julia.b@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI
Puan Aznah Abdul Jahir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924494
aznah_abdjahir@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN KANAK-KANAK DAN REMAJA
Puan Yusmi Syazani Mohd Idrus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924483
yusmi@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR SURVELAN PEMAKANAN
Puan Noor Haszlina Rahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924496
nhaslina@moh.gov.my
CAWANGAN PERANCANGAN & DASAR PEMAKANAN

SEKTOR PEMBANGUNAN PROFESION, STANDARD DAN KUALIT
Encik Faiz Hamidon
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924510
faz_86@moh.gov.my
UNIT PENTADBIRAN
Puan Azizatul Fitriah Hj. Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924486
azizatulditriah@moh.gov.my
UNIT PENTADBIRAN
Encik Mohd Hafiz Mohd Tahir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924489
mohdhafiz_mt@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR PERKHIDMATAN DAN ADVOKASI PEMAKANAN
Puan Azlin Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924493
azlinsalleh@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA

SEKTOR PEMAKANAN BAYI DAN KANAK-KANAK BAWAH 5 TAHUN
Puan Noor Rohayati Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924484
yatihassan@moh.gov.my
UNIT PENTADBIRAN
Encik Mohd Azizol Abdul Aziz
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924497
mohdazizol@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KOMUNITI DAN INTER AGENSI

SEKTOR KAWALAN OBESITI DAN PENYAKIT TIDAK BERJANGKIT BERKAITAN PEMAKANAN
Puan Hafizatul Asmak Hod
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924470
nur.hafizatul@moh.gov.my
CAWANGAN PEMAKANAN KELUARGA
Encik Nor Zaiman Zianal,
Pembantu Am Pejabat, H11
03-88924498
nor_zaiman@moh.gov.my
UNIT PENTADBIRAN
Encik Muhammad Taufik Yaakob,
Pemandu, H11
03-88924514
taufikyaakob@moh.gov.my
UNIT PENTADBIRAN
Encik Khairul Nizam Ahmad
Pemandu, H11
03-88924514
khairul.ahmad@moh.gov.my
UNIT PENTADBIRAN