• Theme :
  • +100%-

DIREKTORI

Laman Utama > Direktori

 ProfailSeksyen
Pn. Zalma Abdul Razak
Pengarah, Jusa C
03-88924556
zalma@moh.gov.my
Pejabat Pengarah Bahagian Pemakanan
Cik Rusidah Selamat
Timbalan Pengarah, C54
03-88924404
rusidah.s@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Puan Zaiton Daud
Timbalan Pengarah, C54
03-88924499
zaiton_daud@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Encik Nazli Suhardi Ibrahim
Timbalan Pengarah, C54
03-88924405
nazli_suhardi@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Puan Nor Azliana Mohamat Nor
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924451
norazliana@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Pembangunan Profesion, Standard & Kualiti
Puan Siti Shuhailah Shaikh Abd Rahim
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924452
siti_shuhailah@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Perkhidmatan Pemakanan Komuniti/Klinik
Puan Noriza Zakaria
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924519
norizaz@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Dasar & Pemakanan Global
Puan Rashadiba Ibrahim @ Rahman
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924453
rashadiba@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Bayi & Kanak-Kanak Bawah 5 Tahun
Puan Fatimah Sulong
Ketua Penolong Pengarah Kanan, C52
03-88924405
fatimahsulong@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Kolaborasi Industri
Puan Junidah Raib
Ketua Penolong Pengarah, C48
03-88924518
junidah@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Survelan Pemakanan
Puan Khairul Zarina Mohd Yusop
Ketua Penolong Pengarah, C48
03-88924513
khairul_zarina@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Penyelarasan Makanan & Pemakanan Kebangsaan
Puan Fatimah Zurina Mohamad
Ketua Penolong Pengarah, C48
03-88924454
fatimah_zurina@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Pencegahan Obesiti & Penyakit Tidak Berjangkit Berkaitan Pemakanan
Puan Ainan Nasrina Ismail
Penolong Pengarah Kanan, C48
03-88924463
ainan_nasrina@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Kanak-Kanak & Remaja
Puan Siti Adibah Ab. Halim
Penolong Pengarah Kanan, C48
03-88924464
sitiadibah_halim@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Dewasa & Warga Emas
Puan Norlida Zulkafly
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924466
norlida_zulkafly@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Penyelidikan Pemakanan
Cik Gui Shirley
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924460
guishirley@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Pembangunan Profesion, Standard & Kualiti
Perancangan Kepakaran & Profesional PSP
Puan Noreen Fazila Abdul Wahab
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924476
noreenfazila@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Tata Etika Pemasaran Makanan Bayi & Produk Berkaitan
Puan Nur Liana Abdul Latiff
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924465
nur_liana@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Pencegahan Obesiti & Penyakit Tidak Berjangkit Berkaitan Pemakanan
Pencegahan Obersiti & Penyakit Tidak Berjangkit Berkaitan Pemakanan Di Komuniti
Puan Wan Fazlily Wan Mahmod
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924509
fazlily@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Bayi & Kanak-Kanak Bawah 5 Tahun
Penyusuan Susu Ibu & Makanan Pelengkap
Encik Mohd Hasyami Saihun
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924458
hasyami@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Perkhidmatan Pemakanan Komuniti/Klinik Perkhidmatan Advokasi Pemakanan Klinik
Puan Intan Hartini Ahmad Bidin
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924456
intanhartini@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Pemakanan Institusi
Puan Tan Yen Nee
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924457
tanyennee@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Pencegahan Obesiti & Penyakit Tidak Berjangkit Berkaitan Pemakanan
Industri Produk Makanan & Minuman
Cik Norashikin Ramlan
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924472
norashikin_ramlan@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Pembangunan Profesion, Standard & Kualiti
Standard & Kualiti
Puan Nor Hanisah Zaini
Penolong Pengarah, C44
03-88924475
nor_hanisah@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Penyelarasan Makanan & Pemakanan Kebangsaan
NPANM
Puan Siti Noor Syarma Mohd Sharif
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924479
syarma@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Bayi & Kanak-Kanak Bawah 5 Tahun
Advokasi & Pemulihan Pemakanan Kanak-Kanak Bawah 5 Tahun
Puan Fadwa Ali
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924469
fadwa@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Dewasa & Warga Emas
Advokasi & Pemulihan Dewasa & Warga Emas
Puan Fitri Nurdiana Mahmud
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924473
fitri.mahmud@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Perkhidmatan Pemakanan Komuniti/Klinik
Perkhidmatan & Advokasi Pemakanan Komuniti
Puan Ain Hanani Budiono
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924456
ainhanani@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Dasar & Pemakanan Global
Puan Nurul Zaiza Zainuddin
Penolong Pengarah Kanan, C44
03-88924509
nzaiza@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Ibu
Advokasi & Pemulihan Pemakanan Pra-Kehamilan, Antenatal & Postnatal
Cik Nur Azlina Abdul Aziz
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924471
nur_azlina@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Survelan Pemakanan
Pengurusan Sistem Maklumat
Puan Nur Shafawati Mohd Ghazali
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924473
shafawati_ghazali@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Bayi & Kanak-Kanak Bawah 5 Tahun
Penyusuan Susu Ibu & Makanan Pelengkap
Puan Nurfahimah Mohd Norddin
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924474
fahimah@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Pencegahan Obesiti & Penyakit Tidak Berjangkit Berkaitan Pemakanan
Industri Produk Makanan & Minuman
Puan Munirah Mohd Nasir
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924477
munirah.mnasir@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Perkhidmatan Pemakanan Komuniti/Klinik
Advokasi Pemakanan Melalui Teknologi Maklumat
Puan Seri Wirdaningsih Ahmad Wasil
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924451
swirda@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Pembangunan Profesion, Standard & Kualiti
Latihan
Puan W Nurul Ashikin W Mohamad
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924500
washikin@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Penyelidikan Pemakanan
Puan Nuurdiana Mohd Rafien
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924507
nuurdiana@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Kanak-Kanak & Remaja
Remaja
Cik Nur Amalina Muhamad
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924502
nuramalina.m@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Ibu
Advokasi & Pemulihan Pemakanan Pra-Kehamilan, Antenatal & Postnatal
Puan Ruhil Hayaty Mahfoz
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924492
ruhilhayaty@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Pemakanan Institusi
Institusi Pemulihan / Kebajikan / Tahanan
Cik Shirly Chai Sook Yi
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924475
csyshirly@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Pencegahan Obesiti & Penyakit Tidak Berjangkit Berkaitan Pemakanan
Pencegahan Obesiti & Penyakit Tidak Berjangkit Berkaitan Pemakanan Di Tempat Kerja / Sekolah
Cik Umadevi Nadarajah
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924457
uma_devi@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Dewasa & Warga Emas
Advokasi & Pemulihan Pemakanan Dewasa & Warga Emas
Encik Muhammad Azwan Kamaruddin
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924459
azwan.k@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Pembangunan Profesion, Standard & Kualiti
Perancangan Kepakaran & Profesional PSP
Encik Leong Han Yin
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924473
l.hanyin@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Perkhidmatan Pemakanan Komuniti/Klinik
Perkhidmatan & Advokasi Pemakanan Komuniti
Puan Noor Faezah Abdul Jalil
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924490
faezahjalil@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Kanak-Kanak & Remaja
Kanak-Kanak
Puan Akmar Zuraini Daud
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924478
akmarzuraini@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Penyelarasan Makanan & Pemakanan Kebangsaan
NPANM
Encik Mohd Al-Saufreen Akhiruddin
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924478
saufreen@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Dewasa & Warga Emas
Advokasi & Pemulihan Pemakanan Dewasa & Warga Emas
Puan Siti Norsafiah Mohd Yusoff
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924464
norsafiah@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 2
Seksyen Kolaborasi Industri
Tata Etika Pemasaran Makanan Bayi & Produk Berkaitan
Puan Irma Hanim Abdullah
Penolong Pengarah, C41/C44
03-88924492
irmahanim@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Bayi & Kanak-Kanak Bawah 5 Tahun
Advokasi & Pemulihan Pemakanan Kanak-Kanak Bawah 5 Tahun
Puan Noor Iswana Hj. Ahmad
Pegawai Teknologi Maklumat, F41/F44
03-88924480
iswana.ahmad@moh.gov.my
Cawangan Perancangan & Dasar Pemakanan
Seksyen Teknologi Maklumat
Matron Rusnah Adon
Penyelia Jururawat, U42
03-88924481
rusnahadon@moh.gov.my
Perkhidmatan Advokasi Pemakanan Klinik
Matron Roziah Ismail
Penyelia Jururawat, U36
03-88924481
roziahismail@moh.gov.my
Cawangan Operasi Pemakanan 1 (Life Cycle)
Seksyen Pemakanan Bayi & Kanak-Kanak Bawah 5 Tahun
Penyusuan Susu Ibu & Makanan Pelengkap
Puan Rohaida Yassin
Pembantu Tadbir Kanan, N22
03-88924450
rohaida.yasin@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Cik Wan Noor Azlieda Wan Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N22
03-88924482
azlieda@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Encik Mohd Redzuan Husin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924488
redzuan@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Puan Nur Ilyani Mahayadin
Pembantu Setiausaha Pejabat, N17
03-88924556
ilyani@moh.gov.my
Pejabat Pengarah Bahagian Pemakanan
Puan Noor Rohayati Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N17
03-88924484
yatihassan@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Puan Azlin Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924493
azlinsalleh@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Cik Nor Faezah Mohd Yunus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924506
norfaezah@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)- Promosi Makan Secara Sihat Dewasa
Puan Noor Haszlina Rahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924497
nhaslina@moh.gov.my
Cawangan Operasi (Promosi)
Puan Asranida Mat Yacob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924491
asranida@moh.gov.my
Sokongan
Puan Yusmi Syazani Mohd Idrus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924483
yusmi@moh.gov.my
Sokongan
Encik Faiz Hamidon
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924510
faz_86@moh.gov.my
Sokongan
Encik Noor Nashriq Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924485
noor_nashriq@moh.gov.my
Sokongan
Puan Azizatul Fitriah Hj. Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924455
azizatulditriah@moh.gov.my
Sokongan
Puan Aznah Abdul Jahir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924494
aznah_abdjahir@moh.gov.my
Sokongan
Encik Nik Mohd Zul-Atfi Yusoff
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924487
zul.atfi@moh.gov.my
Sokongan
Encik Hisyam idris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924496
hisyam.idris@moh.gov.my
Sokongan
Cik Julia Ba’on
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924556
julia.b@moh.gov.my
Sokongan
Puan Noor Ilya M. Hussin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924495
noor_ilya@moh.gov.my
Sokongan
Encik Mohd Hafiz Mohd Tahir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924489
mohdhafiz_mt@moh.gov.my
Sokongan
Encik Mohd Azizol Abdul Aziz
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi), N19
03-88924497
mohdazizol@moh.gov.my
Sokongan
Encik Nor Zaiman Zianal,
Pembantu Am Pejabat, H11
03-88924498
nor_zaiman@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Encik Muhammad Taufik Yaakob,
Pemandu, H11
03-88924514
taufikyaakob@moh.gov.my
Unit Pentadbiran
Encik Azhar Hasib
Pemandu, H11
03-88924514
azhar_h@moh.gov.my
Unit Pentadbiran